Rudolf Stoitzner
(Wien 1873-1933) "Waldbach", rechts unten signiert R. Stoitzner, Öl auf Karton, ca. 46 x 34 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
12.12.2012 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Rudolf Stoitzner
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 12.12.2012 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 04.12. - 12.12.2012 |